1_22

Povedzte čo jete a my vám prezradíme aký ste!

Slané

Tieto jedlá milujú dynamickí extroverti, ktorí majú radi spoločnosť. Vo vyhrotených situáciách vystupujete agresívnejšie, nedáte sa len tak zahnať do kúta. Sršíte sebavedomím, niekedy by nezaškodilo trochu pokory. Ste obľúbení v kolektíve, nie je vás možné prehliadnuť. Ste gurmán, uprednostňujete kvalitné víno pred tvrdým alkoholom. Milujete sex, muži, ktorí majú radi slané, bývajú zvyčajne veľkí donchuani. Ženy zas kokety, ktoré vedia, ako zapôsobiť.

Sladké

Chuť na sladké jedlá naznačuje, že ste introvert, ktorý akosi nedorástol v silnú osobnosť. Iste, že to platí len v prípade, keď si aj namiesto nedeľného rezňa pochutíte radšej na krupicovej kaši. Veľké dieťa vo vás stále túži po závislosti, vyhľadávate teplo, ochranu a útechu. Títo ľudia sú zväčša ustráchaní, konzumáciou sladkého sa podvedome snažia vyvolať pocit uvoľnenia. Sú to prívetiví, pohodoví spoločníci, na ktorých sa dá spoľahnúť. Pozor! Dlho neudržia žiadne tajomstvo, zato pomôžu, kedykoľvek ich o to požiadate.

Pikantné

Títo ľudia bývajú spokojní sami so sebou, sebavedomie im však niekedy prerastá cez hlavu. Majú nadhľad, sú veľmi tolerantní a riadia sa heslom: ži a nechaj žiť. Ak už však povedia niečo ostrejšie, stojí to za to a takmer naisto trafia do čierneho. Sú schopní obetovať sa aj za cenu vlastného nepohodlia, pritom nečakajú rovnakú službu. Bývajú temperamentní, majú veľa priateľov a sú za každú zábavu. Ak sa do niečoho pustia, výsledok je zaručený. Sú to tvoriví ľudia s veľkou fantáziou.

Kyslé

Málokto má rád kyslé, zväčša len tehotné ženy. Sú však ľudia, ktorí neodolajú ani nálevu z uhoriek. Muži sú zväčša veľkí gavalieri a ženy tolerantné manželky. Nie je ich príliš počuť, sú skôr zádumčiví s veľkým darom tvorivej fantázie. Dokážu byť až neviditeľní, najmä ak ich chytí tvorivá mánia. Chuť na kyslé však znamená akúsi neistotu, pocit viny a títo ľudia sa dokážu ospravedlniť aj za to, čo neurobili. Majú málo sebavedomia, preto potrebujú mať vedľa seba silného partnera.

Zdroj: www.pluska.sk
Zdroj foto: www.shutterstock.com