Bez názvu

Tlačová správa

Reakcia doktora Al Khouriho Ihsana a jeho tímu na jeho hodnotenie pacientov, ktoré prebieha na internetovom portály www.lekar.sk

Ambulancia doktora MUDr. Al Khouri Ihsana, ako aj jeho tím, ďakuje všetkým za príspevky na vyššie uvedenej stránke. Hodnotenie je výsledkom dlhoročnej praxe a snahy poskytovať pacientom čo najlepšie služby v moderne zariadených priestoroch. Práve z tohto dôvodu sa klinika Shams Orthopaedic Clinic presťahovala do väčších priestorov (Cesta k nemocnici 1, Banská Bystrica) a otvorila ďalšiu ambulanciu. Cieľom je poskytnúť návštevníkom väčšie pohodlie, individuálny prístup a modernú techniku, ktorá umožní rýchlejšiu diagnostiku zdravotných ťažkostí. Klinika prichádza s viacerými novinkami. Jednou z nich je aj jednodňová chirurgia, ktorá umožňuje vyriešiť menej náročné operačné zákroky priamo na mieste a za krátky čas, čím sa snaží priblížiť  dynamickému tempu modernej spoločnosti. Tím kliniky zároveň myslí aj na tých najmenších pacientov, pre ktorých je, okrem iného, k dispozícii detský kútik.

Vážení pacienti, ďakujeme za Vaše pochvaly a podnety. Budeme sa nimi naďalej zaoberať a využívať na zlepšenie chodu nášho zariadenia.

Tím kliniky Shams Orthopaedic Clinic